Холодильник Indesit TIA 14 S AA UA
Відгуки
Середня оцінка
Надіслати відгук про цей товар
Влад
11.01.2024
Гарний, ручки виконані зручно. За весь час, скільки ним користуюсь, не було жодних збоїв у роботі. Велика холодильна камера. Все необхідне вміщує. Працює досить тихо. Ідеальний варіант у співвідношенні ціна/якість.