Холодильник Indesit TIA 14 S AA UA

Отзывы

Средняя оценка

Отправить отзыв об этом товаре
Влад 11.01.2024

Гарний, ручки виконані зручно. За весь час, скільки ним користуюсь, не було жодних збоїв у роботі. Велика холодильна камера. Все необхідне вміщує. Працює досить тихо. Ідеальний варіант у співвідношенні ціна/якість.

Вы также просматривали