Морозильный ларь Ardesto FR 145 M
Отзывы
Средняя оценка
Отправить отзыв об этом товаре
Олексій
25.07.2018
Хороша морозильна камера, немає нічого зайвого. Можливо не найякісніший пластик, але мені головне, щоб продукти добре морозила. Надіюсь буду задоволений і далі.