Морозильный ларь Ardesto FR 145 M

Отзывы

Средняя оценка

Отправить отзыв об этом товаре
Олексій 25.07.2018

Хороша морозильна камера, немає нічого зайвого. Можливо не найякісніший пластик, але мені головне, щоб продукти добре морозила. Надіюсь буду задоволений і далі.

Вы также просматривали