Микроволновая печь Gorenje MO 17 E1W
Отзывы
Средняя оценка
Отправить отзыв об этом товаре
Дмитро
12.10.2024
Придбали на роботу - працює чудово.
Олег Коваль
28.12.2023
Гріє не погано, не шумить, зручне просте управління. Трохи туга кнопка відкриття, але це не заважає.