Кондиціонер Osaka STV-07HH
Відгуки
Середня оцінка
Надіслати відгук про цей товар
Галя
28.02.2024
Купили взимку, але з перспективою на літо. Поки все влаштовує
Валерія
13.02.2024
Працює добре. Обігріває та охолоджує. Інверторний. Гарантія 5 років. Влаштовує ціна та якість.