Кондиціонер Osaka STV-07HH

Відгуки

Середня оцінка

Надіслати відгук про цей товар
Галя 28.02.2024

Купили взимку, але з перспективою на літо. Поки все влаштовує

Валерія 13.02.2024

Працює добре. Обігріває та охолоджує. Інверторний. Гарантія 5 років. Влаштовує ціна та якість.

Ви також переглядали