Кондиціонер WetAir WPAC M 07 K

Відгуки

Середня оцінка

Надіслати відгук про цей товар
Артем Васильевич 27.02.2024

В принципе, нормальная штука. Во всяком случае с ним лучше, чем без него. Немного шумный, но можно привыкнуть.

Дмитро 13.02.2024

Нормальний кондиціонер, реально холодить, дуже виручає в спеку, не знаю що без нього робив би, використовуємо на дачі де немає можливості встановити звичайний. Літо відпрацював без нарікань!

Ви також переглядали